Basın lanmanında kablosuz ses sistemi

Video görüntüsünde olduğu gibi gürültülü bir ortamda olsun, bir toplantı salonunda olsun, eğitim, tanıtım faaliyetleri için düzenlenen basın lanmanında mensupların konuya odaklanmalarını sağlamak istenilen sonucu kesinleştirir.

Teknik açıdan

Verici ünitesi :
tcontec kablosuz ses verici ünitesi üzerinde 3.5 mm dişi bağlantı noktası bulunmaktadır. Uygulama alanına göre headset (ağız önü) mikrofon veya yaka tipi mikrofon kullanılabilir.

Alıcı ünitesi :
tcontec kablosuz ses alıcı ünitesi üzerinde 3.5 mm dişi bağlantı noktası bulunmaktadır. Uygulama alanına göre büyük, kulak üstü, kulak içi kulaklık tipleri kullanılabilir.

Uygulama açısından

tcontec-basin-toplantisinda-lansman-organizasyon-gezi-etkinlik-kablosuz-mikrofon-kulaklik-infoport-tourguide-fiyat-kiralama

Son derece pratiktir.
Aynı anda iki kişinin konuşmasına, misafirlerin kanal değiştirmeden her iki konuşmacıyı da aynı anda duymalarına imkan verir. Bu benzersiz özellik, sistemi simultane çeviri sistemi olarak kullanılmasını mümkün kılar.

Simultane mi ?

Radyatör, modulatör ve benzeri hiçbir sabit ünite yoktur. Portatif simultane çeviri sistemi olarak kullanıma hazırdır.

Çalışma süresi

tcontec, kablosuz ses alıcı ve verici üniteleri 3 saatte tam şarj karşılığı 12 saat none stop kullanılabilir. Tüm üniteler USB kablo ile tek şarj edilebildiği gibi, toplu şarj çantası üzerinde de şarj edilebilirler.

Tedarik

Son derece ekonomik fiyatlarla satın alabilir, kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.
[ PAKETLER ]