Has Vida tcontec - i seçti

tcontec,infoport,tourguide,fabrika gezi kulaklık sistemi, rehber dinleme sistemi, simultane sistem, fiyat,kiralama, simultane kulaklık, simultane tercüman, rehber mikrofonu, rehber kulaklığı, kablosuz mikrofon,kablosuz kulaklık, ses, duyuru, anons, fabrika kulaklığı, fabrika, gürültülü ortam içinde iletişim, tonwelt, mipro,sennheiser, soyo, shureFirmamız 1975 yılında kurulmuş olup zamanla gerekli atılımları gerçekleştirerek pazarın çeşitli vida taleplerini karşılar kapasiteye ulaşmıştır. Halen 4.000 metrekare kapalı alanda üretim faaliyeti sürdüren Has Vida gerek kapasitesi gerek ise kalite standartlarının istenilen düzeye ulaşması sonucu aranılan bir marka olmuştur.

HAS VİDA kurulduğu yıldan itibaren DIN normlarına uygun olarak üretim yapmaktadır. Tesis tam otomatik makinalar ile tek vardiyada yıllık ortalama 2.000.000.000 metrik vida, saç vidası ve perçin üretmektedir. Bu üretim %30 oranını saç vidaları, %30 oranını metrik vidalar, %40 oranını ise özel tasarımlı vida ve perçinler oluşturmaktadır.

Firmamız başta Elektrik-Elektronik, Beyaz Eşya, Otomotiv, İnşaat, Mobilya ve Makina İmalatı sektörlerine günümüz şartlarına uygun olarak ekonomik bir şekilde hizmet vermektedir. Bu hizmetlerimiz arasında müşterilerimizin kalite, stok ve montaj gibi problemleride yer almaktadır.

HAS VİDA olarak yaklaşık 40 yıldır sizler tarafından tercih edilmenin gururunu yaşıyoruz. Bu dönem içinde bizlere güvenen ve destekleyen tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız.