Denso otomotiv tcontec - i seçti.

tcontec,infoport,tourguide,fabrika gezi kulaklık sistemi, rehber dinleme sistemi, simultane sistem, fiyat,kiralama, simultane kulaklık, simultane tercüman, rehber mikrofonu, rehber kulaklığı, kablosuz mikrofon,kablosuz kulaklık, ses, duyuru, anons, fabrika kulaklığı, fabrika, gürültülü ortam içinde iletişim, tonwelt, mipro,sennheiser, soyo, shureDENSO OTOMOTİV PARÇALARI SANAYİ A.Ş.; Temmuz 2002 tarihinde kurulmuş olup satış ve üretim faaliyetleri yürütmektedir. Güçlü büyüme iradesine sahip orta ölçekli bir işletmedir. Ürünlerine yönelik artan üretim taleplerini karşılayabilmek için Ağustos 2007’de şirket Çayırova’daki yeni binasına taşınmıştır.

DENSO Türkiye ; ısıtma havalandırma, iklimlendirme ünitesi (HVAC), motor soğutma modülü (ECM), radyatör, fan, hortum ve boru üretimini dünyanın önemli otomobil üreticilerinden TOYOTA, HONDA ve FİAT (TOFAŞ Fabrikası) için gerçekleştirmektedir.

DENSO’nun mükemmel ürünlerini ve özel hizmet anlayışını Türkiye’deki üretim ve faaliyetlerimizle sürdürmekteyiz. Sağladığımız müşteri memnuniyeti ile bölgesel ekonomiye ve topluma verdiğimiz katkı bizleri mutlu etmektedir.