Ikra Global tcontec - i seçti

tcontec,infoport,tourguide,fabrika gezi kulaklık sistemi, rehber dinleme sistemi, simultane sistem, fiyat,kiralama, simultane kulaklık, simultane tercüman, rehber mikrofonu, rehber kulaklığı, kablosuz mikrofon,kablosuz kulaklık, ses, duyuru, anons, fabrika kulaklığı, fabrika, gürültülü ortam içinde iletişim, tonwelt, mipro,sennheiser, soyo, shureKurucu ortaklarının toplantı organizasyonu ve konferans çevirmenliği sektöründeki 15 yıllık deneyimleri üzerine kurulan İkraglobal konferanslar, forumlar; iş, basın, yılsonu, kick-off toplantıları ve her türlü tanıtım faaliyetlerinde çözüm ortağı olarak hizmet veriyor. Sözlü ve yazılı çeviri departmanları ve teknik ekipmanları ile “tek noktada hizmet” anlayışını benimseyen İkraglobal “her toplantının farklı bir dinamiği olduğu” felsefesiyle çalışır. Müşteri taleplerini tek noktada karşılarken, hizmetlerini bu taleplere göre de şekillendirir.

İkraglobal marka bilinirliğini, uluslararası ve Türkiye merkezli önde gelen kuruluşlara sağladığı hizmetler ile her geçen gün artırmaktadır. İkraglobal’i tanımak için referanslarımızı ve örnek projelerimizi inceleyin.

Misyonumuz: Çalışanlarımızın ve meslek uzmanlarının haklarını mesleki standartlar doğrultusunda korurken müşterilerimiz için yüksek kalite, optimum ücret dengesini sağlamak.

Vizyonumuz: Sosyal sorumluluk kapsamında proje gelirlerlerimizden çeşitli kuruluşlara bağışlar yapma örneğinde olduğu gibi ürettiğimiz her değerde çalışanlarımız, meslek uzmanları, tedarikçi ve müşterilerimiz dahil toplumun tüm unsurlarına azami faydayı sağlamak.