Çelikel Alüminyum tcontec - i seçti

tcontec,infoport,tourguide,fabrika gezi kulaklık sistemi, rehber dinleme sistemi, simultane sistem, fiyat,kiralama, simultane kulaklık, simultane tercüman, rehber mikrofonu, rehber kulaklığı, kablosuz mikrofon,kablosuz kulaklık, ses, duyuru, anons, fabrika kulaklığı, fabrika, gürültülü ortam içinde iletişim, tonwelt, mipro,sennheiser, soyo, shureÇELİKEL Alüminyum 1968 yılında, İstanbul’da, babamız merhum Osman Deniz tarafindan kuruldu. Üretim serüvenine 16 m2’lik küçük bir atölyede başlayan firmamız, önceleri kokil ve kuma kokil döküm yöntemleriyle çalışıyordu. Bilahare 1974’de ilk enjeksiyon presinin üretim hattına dahil edilmesiyle, zaman içerisinde diğer yöntemler terkedilerek tamamen basınçlı döküme geçildi.
1996’da 17.000 m2’lik Samandıra tesislerine taşınan ÇELİKEL, 2002 yılına gelindiğinde artık dökümünü yaptığı parçaları işleyebilen bir kuruluştu. 2013 tarihinden beri Gebze organize sanayi bölgesinde, 24.000 m2’lik yeni kompleksinde faaliyet göstermekte olan firmamızın üretim kapasitesi ise, mevcut makina parkı ile yıl başına 12.000 ton. Üretim üssümüzün ilave yatırımlar için ayrılmış bölümünde, yakın bir gelecekte üretim sürecine katılacak yeni makinelerle, yıllık kapasitemizi 30.000 tona kadar çıkarmayı hedefliyoruz.
ÇELİKEL Alüminyum olarak bütünüyle ihracata dönük döküm parça imalatımızın yüzde 75’ini, otomotiv sektörünün ihtiyaç duyduğu aydınlatma, elektrik ve motor aksamı oluşturmakta. Kalan % 25’lik üretim ise beyaz eşya ile ev aletlerinde kullanılan parçalara ayrılmış durumda.