Bodrum Ticaret Odası tcontec - i seçti.

tcontec,infoport,tourguide,fabrika gezi kulaklık sistemi, rehber dinleme sistemi, simultane sistem, fiyat,kiralama, simultane kulaklık, simultane tercüman, rehber mikrofonu, rehber kulaklığı, kablosuz mikrofon,kablosuz kulaklık, ses, duyuru, anons, fabrika kulaklığı, fabrika, gürültülü ortam içinde iletişim, tonwelt, mipro,sennheiser, soyo, shureBodrum Ticaret Odası 27.05.1977 yılında Bodrumlu tüccarların biraraya gelmesiyle kurulmuştur

Kuruluş yıllarında Ticaret Sicil işlemleri Milas’ta yapılırken, 1980 yılında T.C. Adalet Bakanlığı’ndan alınan izinle ve kanunun gerekliliği olarak Ticaret Sicil Memurluğu Odamız bünyesine alınmıştır.

İlk yıllarında bir personelle 25-30 üyeye hizmet veren Bodrum Ticaret Odası, bugün yürüttüğü başarılı çalışmalar ve hizmetler sonucunda Bodrum’un ticaret hacminin de gelişmesiyle, yaklaşık 6.000 üyeye, 25 personeli ile hizmet veren, kurumsal bir yapıya ulaşmıştır..

BODTO’nun ilk hizmet adresi, Bodrum’un ünlü marketlerinden “Bekir Çilek Bakkaliyesinin üst katı, bunu takip eden yıllarda ise BelSaveediye Pasajı ve Belediye Gıda Çarşısında hizmet verilmiştir. 1996 yılında ise hazineye ait Yokuşbaşı Mahallesinde 600 m2’lik taşınmaz satın alınmasıyla yeni hizmet binasının temellerini atan Bodrum Ticaret Odası 1998 yılının Ağustos ayında kendi binasından hizmet vermeye başlamıştır. Şimdilerde ise BODTO, gelişen altyapısı ve üyesi ile daha kaliteli ve kurumsal hizmet verebilmek amacıyla, Konacık Mahallesinde bulunan 1.801 m2’lik alan üzerine kurulacak yeni hizmet binası için çalışmalarını sürdürmektedir.

vcxvxcvxcvx

vxcvxcvxcvxcvxcvxc